Новини світу. 20 травня. Дженна Талакова, яка раніше була чоловіком і домоглася можливості брати участь в канадському етапі конкурсу “Міс Всесвіт”, не пройшла до фіналу.

23-річна блондинка з Ванкувера народилася хлопчиком

Талакова увійшла в число 12 найбільш красивих дівчат, але до п’ятірки фіналісток не потрапила. Адвокат конкурсантки заявила, що тій не слід занадто засмучуватись.

“Вона все одно переможниця, якщо хочете знати мою думку”, – повідомила Глорія Олред, пояснивши, що Талакова здобула перемогу у захисті громадянських прав, а це важливіше, навіть ніж представляти Канаду на “Міс Всесвіт”.

23-річна блондинка з Ванкувера народилася хлопчиком і носила ім’я Вальтер, проте в 19 років зробила операцію зі зміни статі. Оргкомітету “Міс Всесвіт” заради Талакової довелося вносити зміни в правила – в квітні було вирішено, що з 2013 року у відборі зможуть брати участь дівчата, які були чоловіками, але згодом змінили стать.

Про те, що Талакову відсторонили від участі у національному конкурсі “Міс Всесвіт”, стало відомо в березні. Після цього за дівчину заступилися кілька десятків тисяч людей, як представників ЛГБТ-спільноти, так і активістів правозахисних організацій.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.