Новини спорту. 4 травня. Міокардит, ураження серцевого м’яза, – найбільш ймовірна причина смерті 25-річного італійського футболіста Пьермаріо Морозіні, який помер 14 квітня під час матчу команд другого дивізіону італійської ліги “Ліворно” і “Пескари”.

Морозіні не страждав на жодні явні патології

Таку версію підтверджують поглиблені дослідження фахівців на основі результатів розтину тіла атлета.

У лівому шлуночку серця Морозіні, що не страждав на жодні явні патології, виявлений невеликий рубець, який може свідчити саме про міокардиті. Для повного підтвердження діагнозу фахівцям потрібно ще час.

На думку патологоанатома з Університету Кьєті, де проводилася судова експертиза, причиною “серцевого замикання”, що викликало фібриляцію шлуночка, яка завдала повної дезорганізації роботи серця, могла послужити інфекція.

Однак, за словами того ж лікаря, збиток від такого роду інфекції зазвичай не настільки серйозний, а її симптоми схожі на ті, що викликають генетичні захворювання. Як відомо, в сім’ї Морозіні є багаторазові прецеденти генетичних захворювань.

Для слідчих важливо точно визначити причину смерті футболіста, щоб довести до кінця розпочате розслідування про адекватність і своєчасність надання йому допомоги на стадіоні.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.