Новини світу. 19 травня. Італійські слідчі вважають, що за вибухом перед технікумом в південному місті Бріндізі, в результаті якого загинула одна учениця і ще шість отримали поранення, стоїть організована злочинність.

Італійська поліція вважає, що за вибухом в Бріндізі стоїть організована злочинність

Співробітники правоохоронних органів з’ясували, що вибуховий пристрій складався з двох балонів з газом, з’єднаних між собою детонатором. Саморобна бомба була захована в сміттєвому баку перед навчальним закладом, розташованим поряд з будівлею суду.

За свідченням співробітників технікуму, зазвичай цей контейнер стоїть набагато далі від входу в профучилище. Поліція припускає, що він був зміщений навмисно.

Технікум названий на честь судді Франчески Морвілло Фальконе, дружини знаменитого борця з мафією Джованні Фальконе. Вони загинули разом 23 травня 1992 року в Палермо в результаті підриву їх машини. Імовірно, за вбивством стоїть “коза ностра”. Сьогодні в Бріндізі повинен був прибути “караван пам’яті”, приурочений до 20-річчя загибелі подружжя.

Крім того, місцеві ЗМІ нагадують про підвищення останнім часом активності анархічних організацій і численних погрози екстремістів, у тому числі на адресу представників уряду і керівників великих компаній.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.