Новини авто. 10 травня. Автомобіль, здатний подолати до 2 тис км на одному літрі палива, створили студенти Університету Мігеля Ернандеса міста Елче на сході Іспанії.

Іспанці створили авто, що долає 2 тис км на 1 літрі пального

Автомобіль був розроблений в рамках конкурсу, організованого транснаціональною корпорацією “Ройял Датч-Шелл”. Новинка буде представлена ​​на щорічному екологічному марафоні, який пройде в Роттердамі у Нідерландах з 17 по 19 травня.

Прототип автомобіля, що отримав назву “Датіл-12”, має 3,2 метра в довжину, 0,6 метра в ширину і 0,5 метра у висоту. Його вага, згідно з умовами конкурсу, становить 38 кг. Кращим буде визнано той винахід, який зможе подолати якомога більше кілометрів на одному літрі бензину при швидкості не менше 25 км/год.

“Молоді конструктори поставили перед собою завдання не тільки побити торішній рекорд в 1455 км, але і встановити новий – в 2000 км”, – зазначив координатор групи винахідників Мігель Анхель Оліва.

У порівнянні з моделлю, яка була представлена ​​в минулому році на цьому ж конкурсі, у нової машини оптимізовано все, що тільки можна, поліпшені двигун та передавальні механізми, поліпшена аеродинаміка.

У конкурсі “Шелл” приймає участь більше 250 організацій та установ з усього світу.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.