Новини технологій. 17 травня. Відомо, що корпорація Intel приділяє особливу увагу так званим ультрабукам, тобто тонким і легким мобільним комп’ютерам з вельми непоганою продуктивністю і досить довгим часом автономної роботи.

Ультрабуку судилося стати референсним дизайном для розробки такого роду пристроїв

На жаль, перше покоління ультрабуків так і не змогло завоювати популярність в середовищі споживачів, частково через високі ціни, почасти – через занадто низьку, на думку багатьох, функціональність.

У зв’язку з цим Intel планує якомога швидше підготувати ультрабуки наступного покоління, в яких зазначені недоліки будуть максимально нівельовані.

Свідченням цьому може служити демонстрація в рамках бразильської сесії IDF 2012 в Сан-Паулу, де президент місцевого підрозділу Intel Фернандо Мартінс (Fernando Martins) показав прототип ультрабука, якому, очевидно, судилося стати референсним дизайном для розробки такого роду пристроїв.

Як неважко помітити, представлений на знімках мобільний комп’ютер відрізняється компактністю і легкістю, а також забезпечений сенсорним екраном, за допомогою якого здійснюється управління деякими функціями.

При цьому в якості ОС в ньому використовується майбутня програмна платформа Windows 8, а в ролі CPU виступає чіп серії Intel Ivy Bridge.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.