Новини України. 11 травня. Останні заяви європейських політиків змушують Україну уважніше поставитися до пропозиції співпраці з Росією і, можливо, повернутися до розгляду інтеграційних проектів.

Інтеграційні проекти з Росією зацікавили Партію регіонів (фото Gazeta.ua)

Про це заявив народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Володимир Зубанов, повідомили в прес-службі партії.

“Викликають несприйняття окремі самовпевнені заяви європейських колег, деяких українських опозиціонерів та так званих незалежних аналітиків щодо, мовляв, цілеспрямованого бойкоту української влади з боку лідерів держав-членів ЄС, який може стати початком дипломатичної ізоляції нашої країни»”, – зазначив Зубанов.

“Ці заяви, як і заклики до бойкоту Євро-2012, свідчать про маріонеточні умонастрої їхніх авторів, які не хочуть навіть чути об’єктивні факти про стан справ у нашій державі, не бажають самостійно аналізувати події, а лише сліпо вірять усьому філігранно зрежисованому з Качанівки спектаклю, кожен акт якого розпочинається занадто вже вчасно і розрахований винятково на жалісливих іноземних глядачів”, – переконує політик.

“У цьому контексті хотілося б привернути увагу до об’єктивної, незаангажованої та зваженої позиції керівництва УЄФА, яке на відповідні заяви одразу зауважило, що в асоціації щодня уважно спостерігають за ситуацією в Україні, однак не бачать причин для внесення змін у графік Євро-2012”, – повідомив народний депутат.

Що ж до скасування Ялтинського саміту країн Центральної Європи, то, на думку парламентарія, слід зважати на те, що лише 3 з 16 європейських лідерів передусім через власні вузькопартійні інтереси – Албанії, Хорватії та Чехії – прийняли рішення щодо неучасті через внутрішньополітичну ситуацію в Україні. Іншим же завадили різні об’єктивні обставини.

“Водночас, об’єктивно аналізуючи розвиток останніх подій як навколо саміту країн Центральної Європи, проведення Євро-2012, підписання Угоди про асоціацію, ми просто не можемо не звертати уваги на останні доволі цікаві ініціативи керівництва Росії щодо розвитку інтеграційних процесів у рамках СНД та євразійського регіону“, – заявив він.

“Хоча євроінтеграція, безперечно, і надалі залишатиметься зовнішньополітичним пріоритетом України, втім, пропозиції російської сторони, безперечно, особливо в світлі останніх подій, вивчатимуться найбільш ретельно. І, можливо, нам варто повернутися до розгляду інтеграційних проектів на пострадянському просторі“, – заявив представник Партії регіонів.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.