Новини шоу-бізу. 23 травня. Знімок учасників групи “Бітлз”, що переходять лондонську Еббі-роуд не зліва направо, як на обкладинці альбому Abbey Road, а справа наліво, пішов сьогодні з молотка на торгах аукціонного будинку “Блумсбері” в британській столиці за 16 тис фунтів стерлінгів (25 230 доларів).

Бітлз (The Beatles)
Загалом було зроблено 25 знімків переходу "Бітлз" через Еббі-роуд

Ця цифра майже удвічі перевищила оціночну вартість фото.

Виходить, що на цій фотографії учасники ліверпульської четвірки, на відміну від знімка для обкладинки, не виходять зі своєї студії звукозапису, а, навпаки, рухаються у напрямку до неї.

Причому це не єдина відмінність двох фото. Наприклад, на проданому сьогодні знімку Пол Маккартні постає взутим в сандалі, в той час як на усім відомій фотографії він переходить вулицю босий, та ще й тримаючи сигарету в правій руці.

Крім того, на обкладинці альбому четвірка йде широкими кроками нога в ногу, а тут з різних ніг. Зате черговість руху через “зебру” залишилася незмінною: спочатку йде Джон Леннон в білосніжному костюмі, за ним – Рінго Старр, потім слідують Пол Маккартні і замикає колону культових музикантів Джордж Харрісон.

У загальній складності 25 знімків переходу “Бітлз” через Еббі-роуд були зроблені з драбини фотографом Іаном Макмілланом в 1966 році, тобто на три роки раніше виходу знаменитого альбому. Для того, щоб забезпечити безпеку ліверпульської четвірки і фотографа влада Лондона перекрила проїжджу частину вулиці на 10 хвилин.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.