Новини економіки. 23 травня. Розвиток інфраструктури в Україні буде продовжено і після проведення Євро-2012.

Микола Азаров
Розвиток інфраструктури в Україні є лише початком великої роботи у цьому напрямку

На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з генеральним секретарем Міжнародної організації цивільної авіації Раймоном Бенжаменом.

Микола Азаров наголосив на тому, що у рамках підготовки України до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року протягом двох років в Україні збудовано чимало інфраструктурних об’єктів, повідомляє Урядовий портал.

Зокрема, в усіх чотирьох містах, які приймають Євро, розбудовано сучасні аеропорти: злітно-посадкові смуги та нові термінали.

При цьому Прем’єр-міністр зауважив, що такий розвиток інфраструктури в Україні є лише початком великої роботи у цьому напрямку. «Єврочемпіонат з футболу пройде. Але ми продовжимо будівництво сучасних аеропортів, ми будемо обов’язково розвивати авіаційні сполучення», – зазначив він.

У свою чергу генеральний секретар Міжнародної організації цивільної авіації Раймон Бенжамен відзначив, що в умовах складної економічної ситуації Україна вклала значні інвестиції в розбудову аеропортів, що заслуговує на високу оцінку. При цьому він вказав на необхідність розвитку комерційної діяльності, зокрема, торговельної мережі при терміналах для повернення вкладених інвестицій.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.