Новини економіки. 31 травня. Українська національна валюта буде стабільною не тільки до кінця поточного року, а й в 2013-му році.

Василь Горбаль
Горбаль впевнений, що гривні нічого не загрожує

У цьому переконаний народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Василь Горбаль.

«Ми маємо абсолютно прогнозовану курсову політику на цей рік і на наступний теж. Підтвердження цьому – достатній рівень золотовалютних резервів. Ми навіть маємо тенденцію протягом останніх трьох місяців з їх збільшення», – заявив пан Горбаль.

За словами регіонала, населення стало менше купувати долари, відповідно золотовалютні запаси, навпаки, тільки збільшуються.

Нардеп також зазначив, що були дискусії щодо продовження або непродовження фінансування з боку Міжнародного валютного фонду та можливості поповнення золотовалютних резервів.

«Отже, ми маємо ситуацію щодо можливості проведення і надалі такої ж прогнозованої і стабільної курсової політики. Відповідно, це знайшло своє відображення як у бюджеті на нинішній рік, так і в бюджеті, я впевнений, на наступний рік теж », – вважає Василь Горбаль.

У той же час, за словами регіонала, на сьогодні немає таких факторів, які привели до кризи в 2008 році, а саме – відсутність координованих дій між Національним банком і Кабінетом Міністрів.

Зазначимо, в свою чергу міністр економічного розвитку і економіки Петро Порошенко не такий оптимістичний у прогнозах щодо стабільності нацвалюти.

За матеріалами Независимое Бюро Новостей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.