Огляд преси. 13 травня. “Генеральна прокуратура України в доповіді Європарламенту зізналася, що лідер опозиції Юлія Тимошенко у в’язниці отримала тілесні ушкодження, можливо, в результаті ударів. Однак в документі йдеться, що звинувачення пані Тимошенко, що її побив тюремний персонал, не відповідає дійсності, і що вона, можливо, завдала собі синці сама “, – передає Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Тимошенко можливо сама наставила собі синці, - ГПУ

Автор статті повідомляє, що дочка Юлії Тимошенко Євгенія, за її власними словами, в четвер не пропустили в Харківську залізничну лікарню і не дозволили передати матері продукти для виходу з тритижневої голодівки.

Автор нагадує, що у колишнього прем’єра в колонії почалася грижа міжхребцевого диска, яка, за свідченням німецьких лікарів, протягом декількох місяців не піддавалася відповідному лікуванню. Тимошенко звинувачує персонал виправної колонії в тому, що 20 квітня її побили й проти волі перевезли в лікарню. Тимошенко відмовлялася від приміщення в лікарню, наполягаючи на лікуванні у лікарів, яким вона довіряє.

За словами Євгенії Тимошенко, що приводиться в статті, Генеральна прокуратура не пред’явила доказів того, що її мати могла побити себе сама.”У першу чергу відсутні записи з камер відеоспостереження, які могли б прояснити ситуацію”, – цитує автор.

За матеріалами Frankfurter Allgemeine Zeitung, переклад InoPressa

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.