Новини технологій. 17 травня. Відео. Інтернет-гігант Google запатентував дизайн “розумних” окулярів, що доповнюють реальність.

Окуляри Google оснащені, щонайменше, 14 різноманітними функціями

У трьох документах про інтелектуальну власність, які були подані на затвердження у відповідні інстанції ще минулої осені, зареєстровані такі функції, як відтворення інформації перед очима користувача “винаходу”, а також програвання аудіофайлів.

Концепція футуристичних окулярів була представлена ​​експериментальною лабораторією Google X. З опису прототипу технологічної новинки випливало, що аксесуар оснащений, щонайменше, 14 різноманітними функціями. У тому числі, він покликаний виконувати функції фотоапарата і електронної карти місцевості.

В даний час Google проводить випробування пристрою, в яких беруть участь і перші особи компанії – засновник і президент за технологіями Сергій Брін, а також старший віце-президент з розробок Вік Гундотра.

Оприлюднені в Інтернеті фотографії окулярів свідчать про їх мінімалістський дизайн – на дужці трохи вище рівня правого ока розміщені лише мікрофон і невеликий напівпрозорий відеоекран, на якому відтворюється інформація. Управління функціями лише частково розкривається творцями новинки в її описі.

Разом з тим, в ролику показано, як окуляри “нагадують” власникові, що дивиться на порожню стіну, про вечірню зустріч або ж попереджають про ймовірність дощу, коли він дивиться в вікно. Вони також сповіщають про нові СМС-повідомлення і озвучують їх зміст, на які одержувач може відповісти відразу – лише продиктувавши своє послання.

Аксесуар забезпечений і такими функціями, як проектування мапи з прокладеним на ній маршрутом, надання інформації про роботу довколишніх громадських місць, фотографування розглянутого об’єкта і адресна передача знімків. Незважаючи на те, що окуляри не мають вбудованих навушників, їх власник на відео слухає музику та інші звукові сигнали.

В Google досі не вказали, коли новинка надійде у продаж і за якою ціною. Раніше в пресі циркулювали повідомлення про те, що цей продукт з’явиться в магазинах до кінця року, а його вартість складе від 160 до 380 фунтів стерлінгів (250-600 доларів).

В даний час ряд інших компаній також веде власні розробки подібних окулярів. Наприклад, фірма Oakley зараз працює над створенням схожого пристрою для використання спортсменами.

У той же час багато компаній, що свого часу починали дослідження в цій області, пізніше змушені були відмовитися від них, оскільки запропоновані ними версії окулярів припускали носіння користувачем окремого зарядного пристрою.

ВІДЕО

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.