Новини технологій. 1 травня. Корпорація Google нарешті закрила свій сервіс Wave, про чию майбутню кончину було оголошено ще влітку 2010 року.

Google Wave віджив своє

Даний проект був з гучними фанфарами представлений в травні 2009 року на конференції Google I/O, а приблизно через рік став доступний для вільної реєстрації.

Незважаючи на надії, які покладалися на Google Wave розробниками, ця комунікаційна платформа була далеко не однозначно сприйнята користувачами і не користувалася популярністю, головним чином, через свою малу придатність в якості заміни сервісів миттєвих повідомлень і блогів.

У той же час Google Wave виявився відмінним рішенням для спільної роботи, скажімо, в рамках створення корпоративних проектів, проте настільки вузьке коло користувачів не могло виправдати витрати на подальшу розробку і підтримку даного сервісу.

Нагадаємо, з кінця минулого січня Google Wave підтримував лише функції читання, так що користувачі вже не могли створювати і редагувати “хвилі”, і ось тепер ця платформа остаточно припинила своє існування.

Втім, якась частина її функціональності напевно знайде собі місце в інших проектах інтернет-гіганта.

За матеріалами ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.