Новини технологій. 23 травня. Веб-корпорація Google повідомила про закриття операції з придбання Motorola Mobility: ціна питання – $ 12,5 млрд.

Google має намір істотно скоротити штат Motorola Mobility

Про завершення поглинання Motorola Mobility пошукова компанія оголосила через кілька днів після того, як покупку схвалили китайські регулятори. Раніше «добро» дали американські та європейські антимонопольні органи.

Глава Google Ларрі Пейдж також повідомив про призначення нового генерального директора Motorola Mobility: ним став Денніс Вудсайд (Dennis Woodside), який раніше очолював американський підрозділ Google. Колишній керівник «Мотороли» Санджай Джа (Sanjay Jha) допоможе в передачі справ.

Є інформація, що Google має намір істотно скоротити штат Motorola Mobility, щоб підвищити ефективність роботи компанії, яка буде функціонувати в якості самостійного підприємства.

Купивши Motorola Mobility, Google отримала великий пакет з 17 тис. патентів на різні технології та 7500 патентних заявок. Угода допоможе веб-корпорації розширити і зміцнити екосистему Android, а також зайнятися виробництвом смартфонів.

За матеріалами Компьюлента

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.