Новини світу. 11 травня. 79-річний Бернардо Провенцано зробив спробу самогубства у в’язниці міста Парма, де він перебуває з 2006 року на особливому режимі утримання.

Мафіозі міг навмисно розіграти сцену самогубства

Мафіозі натягнув невеликий пластиковий пакет на голову і спробував задушити себе.

Охорона вчасно помітила нехарактерні рухи в камері і встигла врятувати ув’язненого. У в’язниці було проведено внутрішнє розслідування, щоб з’ясувати, яким чином ув’язнений, якого найкраще охороняють, зміг роздобути той самий пакет.

Бернардо Провенцано важко хворий. У нього виявили рак простати, а також відзначаються перші ознаки хвороби Паркінсона. Син мафіозі, 36-річний Анджело заявив, що його батькові, який відбуває кілька довічних термінів ув’язнення, потрібно серйозне лікування в лікарняних умовах.

Незважаючи на незадовільний стан здоров’я Провенцано недавно взяв участь у черговому процесі, в якому безуспішно намагався захищатися.

Слідчі не виключають, що мафіозі спеціально розіграв сцену самогубства. Після невдалих спроб домогтися госпіталізації, а значить, ослаблення тюремного режиму, Провенцано почав видавати себе за божевільного.

Бернардо Провенцано – справжня легенда сицилійської мафії “Коза ностра”, яку він очолив у 1993 році після арешту свого могутнього попередника Тото Ріїни.

Ореол загадковості “хрещеному батьку” надавало те, що майже ніхто не знав, як він виглядає. В Італії його називали “мозком мафії без обличчя” тому що йому вдавалося ховатися від поліції впродовж рекордних 43 років.

За безжалісність, з якою він “підминав” суперників і ворогів, за ним закріпилися прізвиська Біну-Трактор або Бульдозер. У слідчих є підозри, що бос босів досі примудряється керувати організацією, що позбулася єдиного сильного лідера.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.