Новини технологій. 6 травня. Керуючий хедж-фондом Third Point Деніел Леб, що викрив гендиректора Yahoo Скотта Томпсона в підробці диплома про вищу освіту, закликав раду директорів компанії відправити топ-менеджера у відставку.

Third Point намагається отримати чотири місця в раді директорів Yahoo

Більш того, у скандалі виявилася замішана інший директор інтернет-холдингу – Патті Харт, яка вела пошук нового глави Yahoo.

Як з’ясувалося раніше, Томпсон має лише одну ступінь в області бухгалтерського обліку, отриману в коледжі Стоунхілл, а не дві (в тому числі в галузі комп’ютерних наук), як він зазначав у своїх резюме. В Yahoo помилку визнали, але підкреслили, що допущена вона була «випадково».

Тепер Yahoo заявила, що член ради директорів компанії Патті Харт також неточно вказувала отриману нею спеціальність. Як виявилося, насправді вона закінчила Іллінойський університет зі ступенем в області ділового адміністрування, а не в області маркетингу та економіки.

У листі до акціонерів Деніел Леб – керуючий фонду Third Point, якому належить 5,8% акцій інтернет-холдингу, – закликав звільнити Томпсона, а Харт піти у відставку.

Він також висловив стурбованість, чи була помилкова інформація вказана в заявках на реєстрацію цінних паперів Yahoo та інших документах. У самій компанії як і раніше обіцяють розглянути це питання і зробити «відповідну заяву».

Third Point намагається отримати чотири місця в раді директорів Yahoo. Раніше цього року хедж-фонд почав агресивну боротьбу з керівництвом компанії, виступивши з критикою його стратегії і вибору нового гендиректора.

За матеріалами НР2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.