Новини культури. 17 травня. Івано-Франківський молодий «Поетичний театр» представив у Києві прем’єрний спектакль «ПовертайДоСвогоЗвідтіля» («Повертайся до своїх витоків» – Ред.) за романом радника Президента України Ганни Герман «Піраміди невидимі».

Герман не могла повірити, що це вона написала твір

Прем’єра відбулася в середу на Малій сцені Національного драматичного театру імені Івана Франка.

У виставі немає декорацій, він побудований, переважно, на «пронизливих» монологах, перед глядачами наче наяву постають драматичні історії з життя людей з-за Ріки, де Ріка і є те справжнє, що закладено в людині від народження.

Спектакль відвідали, зокрема, народна артистка України Ніна Матвієнко, екс-міністр культури Росії Михайло Швидкой, радник новообраного президента Франції Франсуа Олланда, екс-міністр культури України Оксана Білозір, народні депутати як від парламентської більшості, так і опозиції.

Прем’єра вистави за романом «Піраміди невидимі» з книги Герман «Червона Атлантида» відбулася 27 квітня 2012 року в Івано-Франківську.

Герман зазначила, що «і режисер, і всі актори дуже вдало, дуже глибоко підійшли» до постановки спектаклю.

«Це було краще, ніж я написала. Це, дійсно, було краще. І коли я дивилася це, я собі навіть туш розмазала на очах. І я подумала, що це так добре зроблено, що це, напевно, не я написала», – сказала вона в коментарі журналістам після прем’єри.

За матеріалами Главком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.