Новини світу. 17 травня. Новий кабінет міністрів Франції на першому засіданні під головуванням Франсуа Олланд знизив собі зарплату на 30%.

Французькі міністри знизили собі зарплату на 30%

“Будуть скорочені витрати на поїздки, бюджет на забезпечення роботи міністерств і кабінетів міністрів знизиться на 10%, а платня – на 30%”, – сказала міністр з середніх і малих підприємств, інновацій та цифрової економіки Флер Пельрен.

Франсуа Олланд під час передвиборної кампанії неодноразово заявляв, що збирається знизити свою зарплату і винагороду міністрів. Однак після формування нового кабінету колишні міністри в уряді Ніколя Саркозі Надін Морано і Валері Пекресс розкритикували президента, який не призначив жодного держсекретаря, хоча їх зарплата була б на 1 000 євро менше, ніж у міністрів.

Але скорочення зарплати навіть на 30% при відсутності держсекретарів зменшить “вартість” кабінету міністрів на 100 тисяч євро щомісяця. Прем’єр-міністр Ейро буде отримувати близько 13 тисяч євро на місяць, а його 34 міністра – по 8,4 тисячі євро, тоді як Франсуа Фійон отримував близько 19 тисяч євро на місяць, 24 міністри його уряду – по 12 000 євро, а вісім держсекретарів – по 11 тисяч євро.

За матеріалами РИА НОВОСТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.