Новини технологій. 15 травня. Японська компанія Canon стане першим виробником цифрових фотоапаратів, який повністю перейде на автоматизоване виробництво.

Фотоапарати Canon виготовлятимуть роботи

Canon планує замінити всіх робітників на своїх заводах на роботів до 2015 року. Спочатку будуть автоматизовані заводи компанії в Японії, а потім, якщо експеримент визнають успішним, роботів запровадять ще на трьох підприємствах за межами країни.

У числі перших планується автоматизувати завод з виробництва змінних об’єктивів в місті Уцуномія префектури Тотігі. Роботи там прийдуть на зміну людям в 2013 році.

При цьому робітникам, місця яких займуть машини, не загрожує звільнення. Люди будуть здійснювати контроль за виробництвом, а частина з них отримає роботу в інших підрозділах Canon.

Компанія розраховує, що перехід на автоматизоване виробництво буде сприяти скороченню витрат. Це, в свою чергу, дозволить Canon зберегти заводи в Японії, а не переносити їх в Індію або Китай, де робоча сила коштує дешевше.

Canon є найбільшим в світі виробником фотоапаратів, займаючи близько 20 відсотків ринку цифрових камер. Компанія випускає “зеркалки” EOS, об’єктиви з байонетом EF і компактні фотоапарати IXUS і PowerShot.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.