Новини економіки. 30 травня. Фінансова піраміда МММ-2011 готується повторити долю першої МММ.

Заяви про те, що все всім платиться і піраміда функціонує не відповідають дійсності

Вкладники в паніці забирають свої гроші, втрачаючи до 90% вкладів, намагаючись врятувати хоч щось.

Починаючи з учорашнього дня у всіх філіях фінансової піраміди МММ-2011, заснованої Сергієм Мавроді, повністю припинені виплати вкладів. Як повідомляють десятники і сотники даної піраміди, надійшло розпорядження про повне припинення виплат як виграшів, так і внесків учасників даної піраміди. Про це повідомляють блогери та різноманітні фінансові і юридичні портали країн СНД.

У терміновому порядку припиняють свою роботу офіси і осередки системи МММ-2011. Як стало відомо з достовірних джерел, всі готівкові гроші, що знаходяться в офісах представництв МММ-2011 в терміновому порядку були вивезені в невідомому напрямку, карткові рахунки обнулені і заблоковані.

Як повідомляють самі учасники системи, зв’язок з так званими десятниками і сотниками системи повністю втрачений, виплати дійсно припинені. У випадку, коли все ж вдається зв’язатися з адміністраторами піраміди, вкладники отримують однакову відповідь “Піраміда звалилася, всіх попереджали, грошей немає і не буде”.

Заяви про те, що все всім платиться і піраміда функціонує не відповідає дійсності. За словами учасників, вкладники, які встигли забрати свої гроші, втратили до 90% вкладу.

Сам Мавроді на ажіотаж навколо повернення вкладів ніяк не відреагував.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.