Новини спорту. 22 травня. Виконком Федерації футболу України затвердив план-календар футбольного сезону – 2012/13. Зокрема, в ньому визначені базові дні турів чемпіонату України.

Затверджено план чемпіонату України з футболу

Відзначимо, що по ходу турніру цілком можливі коригування та розбивки турів по днях.

Поєдинок за Суперкубок України затверджений на 10 липня.

1-й тур (субота, 14 липня)

«Волинь» – «Карпати», «Ворскла» – «Кривбас», «Чорноморець» – «Говерла-Закарпаття», «Шахтар» – «Арсенал», «Динамо» – «Металург» Д, «Зоря» – 2-е місце Першої ліги, «Дніпро» – «Таврія», «Металіст» – «Іллічівець».

2-й тур (субота, 21 липня)

«Волинь» – «Ворскла», «Таврія» – «Металіст», 2-е місце Першої ліги – «Дніпро», «Металург» Д – «Зоря», «Арсенал» – «Динамо», «Говерла-Закарпаття» – «Шахтар», «Кривбас» – «Чорноморець», «Карпати» – «Іллічівець».

3-й тур (субота, 28 липня)

«Ворскла» – «Карпати», «Чорноморець» – «Волинь», «Шахтар» – «Кривбас», «Динамо» – «Говерла-Закарпаття», «Зоря» – «Арсенал», «Дніпро» – «Металург» Д, «Металіст» – 2-е місце Першої ліги, «Іллічівець» – «Таврія».

4-й тур (субота, 4 серпня)

«Волинь» – «Шахтар», «Ворскла» – «Чорноморець», 2-е місце Першої ліги – «Іллічівець», «Металург» Д – «Металіст», «Арсенал» – «Дніпро», «Говерла-Закарпаття» – «Зоря», «Кривбас» – «Динамо», «Карпати» – «Таврія».

5-й тур (субота, 11 серпня)

«Чорноморець» – «Карпати», «Шахтар» – «Ворскла», «Динамо» – «Волинь», «Зоря» – «Кривбас», «Дніпро» – «Говерла-Закарпаття», «Металіст» – «Арсенал», «Іллічівець» – «Металург» Д, «Таврія» – 2-е місце Першої ліги.

6-й тур (субота, 18 серпня)

«Волинь» – «Зоря», «Ворскла» – «Динамо», «Чорноморець» – «Шахтар», «Металург» Д – «Таврія», «Арсенал» – «Іллічівець», «Говерла-Закарпаття» – «Металіст», «Кривбас» – «Дніпро», «Карпати» – 2-е місце Першої ліги.

7-й тур (субота, 25 серпня)

«Динамо» – «Чорноморець», «Дніпро» – «Волинь», «Зоря» – «Ворскла», «Шахтар» – «Карпати», «Металіст» – «Кривбас», «Іллічівець» – «Говерла-Закарпаття», «Таврія» – «Арсенал», 2-е місце Першої ліги – «Металург» Д.

8-й тур (субота, 1 вересня)

«Шахтар» – «Динамо», «Волинь» – «Металіст», «Ворскла» – «Дніпро», «Чорноморець» – «Зоря», «Кривбас» – «Іллічівець», «Говерла-Закарпаття» – «Таврія», «Арсенал» – 2-е місце Першої ліги, «Карпати» – «Металург» Д.

9-й тур (субота, 15 вересня)

«Динамо» – «Карпати», «Зоря» – «Шахтар», «Дніпро» – «Чорноморець», «Металіст» – «Ворскла», «Іллічівець» – «Волинь», «Таврія» – «Кривбас», 2-е місце Першої ліги – «Говерла-Закарпаття», «Металург» Д – «Арсенал».

10-й тур (субота, 29 вересня)

«Волинь» – «Таврія», «Ворскла» – «Іллічівець», «Чорноморець» – «Металіст», «Шахтар» – «Дніпро», «Динамо» – «Зоря», «Говерла-Закарпаття» – «Металург» Д, «Кривбас» – 2-е місце Першої ліги, «Карпати» – «Арсенал».

11-й тур (субота, 6 жовтня)

«Зоря» – «Карпати», «Дніпро» – «Динамо», «Металіст» – «Шахтар», «Іллічівець» – «Чорноморець», «Таврія» – «Ворскла», 2-е місце Першої ліги – «Волинь», «Металург» Д – «Кривбас», «Арсенал» – «Говерла-Закарпаття».

12-й тур (субота, 20 жовтня)

«Волинь» – «Металург» Д, «Ворскла» – 2-е місце Першої ліги, «Чорноморець» – «Таврія», «Шахтар» – «Іллічівець», «Динамо» – «Металіст», «Зоря» – «Дніпро», «Кривбас» – «Арсенал», «Карпати» – «Говерла-Закарпаття».

13-й тур (субота, 27 жовтня)

«Дніпро» – «Карпати», «Металіст» – «Зоря», «Іллічівець» – «Динамо», «Таврія» – «Шахтар», 2-е місце Першої ліги – «Чорноморець», «Металург» Д – «Ворскла», «Арсенал» – «Волинь», «Говерла-Закарпаття» – «Кривбас».

14-й тур (субота, 3 листопада)

«Волинь» – «Говерла-Закарпаття», «Ворскла» – «Арсенал», «Чорноморець» – «Металург» Д, «Шахтар» – 2-е місце Першої ліги, «Динамо» – «Таврія», «Зоря» – «Іллічівець», «Дніпро» – «Металіст», «Карпати» – «Кривбас».

15-й тур (субота, 10 листопада)

«Металіст» – «Карпати», «Іллічівець» – «Дніпро», «Таврія» – «Зоря», 2-е місце Першої ліги – «Динамо», «Металург» Д – «Шахтар», «Арсенал» – «Чорноморець», «Говерла-Закарпаття» – «Ворскла», «Кривбас» – «Волинь».

16-й тур (субота, 17 листопада)

«Карпати» – «Волинь», «Кривбас» – «Ворскла», «Говерла-Закарпаття» – «Чорноморець», «Арсенал» – «Шахтар», «Металург» Д – «Динамо», 2-е місце Першої ліги – «Зоря», «Таврія» – «Дніпро», «Іллічівець» – «Металіст».

17-й тур (субота, 24 листопада)

«Ворскла» – «Волинь», «Металіст» – «Таврія», «Дніпро» – 2-е місце Першої ліги, «Зоря» – «Металург» Д, «Динамо» – «Арсенал», «Шахтар» – «Говерла-Закарпаття», «Чорноморець» – «Кривбас», «Іллічівець» – «Карпати».

18-й тур (субота, 1 грудня)

«Карпати» – «Ворскла», «Волинь» – «Чорноморець», «Кривбас» – «Шахтар», «Говерла-Закарпаття» – «Динамо», «Арсенал» – «Зоря», «Металург» Д – «Дніпро», 2-е місце Першої ліги – «Металіст», «Таврія» – «Іллічівець».

19-й тур (субота, 2 березня)

«Шахтар» – «Волинь», «Чорноморець» – «Ворскла», «Іллічівець» – 2-е місце Першої ліги, «Металіст» – «Металург» Д, «Дніпро» – «Арсенал», «Зоря» – «Говерла-Закарпаття», «Динамо» – «Кривбас», «Таврія» – «Карпати»

20-й тур (субота, 9 березня)

«Карпати» – «Чорноморець», «Ворскла» – «Шахтар», «Волинь» – «Динамо», «Кривбас» – «Зоря», «Говерла-Закарпаття» – «Дніпро», «Арсенал» – «Металіст», «Металург» Д – «Іллічівець», 2-е місце Першої ліги – «Таврія».

21-й тур (субота, 16 березня)

«Зоря» – «Волинь», «Динамо» – «Ворскла», «Шахтар» – «Чорноморець», «Таврія» – «Металург» Д, «Іллічівець» – «Арсенал», «Металіст» – «Говерла-Закарпаття», «Дніпро» – «Кривбас», 2-е місце Першої ліги – «Карпати».

22-й тур (субота, 30 березня)

«Чорноморець» – «Динамо», «Волинь» – «Дніпро», «Ворскла» – «Зоря», «Карпати» – «Шахтар», «Кривбас» – «Металіст», «Говерла-Закарпаття» – «Іллічівець», «Арсенал» – «Таврія», «Металург» Д – 2-е місце Першої ліги.

23-й тур (субота, 6 квітня)

«Динамо» – «Шахтар», «Металіст» – «Волинь», «Дніпро» – «Ворскла», «Зоря» – «Чорноморець», «Іллічівець» – «Кривбас», «Таврія» – «Говерла-Закарпаття», 2-е місце Першої ліги – «Арсенал», «Металург» Д – «Карпати».

24-й тур (субота, 13 квітня)

«Карпати» – «Динамо», «Шахтар» – «Зоря», «Чорноморець» – «Дніпро», «Ворскла» – «Металіст», «Волинь» – «Іллічівець», «Кривбас» – «Таврія», «Говерла-Закарпаття» – 2-е місце Першої ліги, «Арсенал» – «Металург» Д.

25-й тур (субота, 20 квітня)

«Таврія» – «Волинь», «Іллічівець» – «Ворскла», «Металіст» – «Чорноморець», «Дніпро» – «Шахтар», «Зоря» – «Динамо», «Металург» Д – «Говерла-Закарпаття», 2-е місце Першої ліги – «Кривбас», «Арсенал» – «Карпати».

26-й тур (субота, 27 квітня)

«Карпати» – «Зоря»,«Динамо» – «Дніпро», «Шахтар» – «Металіст», «Чорноморець» – «Іллічівець», «Ворскла» – «Таврія», «Волинь» – 2-е місце Першої ліги, «Кривбас» – «Металург» Д, «Говерла-Закарпаття» – «Арсенал».

27-й тур (субота, 4 травня)

«Металург» Д – «Волинь», 2-е місце Першої ліги – «Ворскла», «Таврія» – «Чорноморець», «Іллічівець» – «Шахтар», «Металіст» – «Динамо», «Дніпро» – «Зоря», «Арсенал» – «Кривбас», «Говерла-Закарпаття» – «Карпати».

28-й тур (субота, 11 травня)

«Карпати» – «Дніпро», «Зоря» – «Металіст», «Динамо» – «Іллічівець», «Шахтар» – «Таврія», «Чорноморець» – 2-е місце Першої ліги, «Ворскла» – «Металург» Д, «Волинь» – «Арсенал», «Кривбас» – «Говерла-Закарпаття».

29-й тур (субота, 18 травня)

«Говерла-Закарпаття» – «Волинь», «Арсенал» – «Ворскла», «Металург» Д – «Чорноморець», 2-е місце Першої ліги – «Шахтар», «Таврія» – «Динамо», «Іллічівець» – «Зоря», «Металіст» – «Дніпро», «Кривбас» – «Карпати».

30-й тур (неділя, 26 травня)

«Карпати» – «Металіст», «Дніпро» – «Іллічівець», «Зоря» – «Таврія», «Динамо» – 2-е місце Першої ліги, «Шахтар» – «Металург» Д, «Чорноморець» – «Арсенал», «Ворскла» – «Говерла-Закарпаття», «Волинь» – «Кривбас».

За матеріалами Независимое Бюро Новостей