Новини здоров’я. 25 травня. Клітини тіла розуміють наші думки!

За допомогою позитивних ментальних образів можна лікувати хвороби

Дослідження показали, що тіло може змінюватися завдяки нашим ментальним образам, особливо завдяки позитивним думкам.

Так, нескладно здогадатися, що за допомогою думок можна скинути зайву вагу або збільшити груди. Виконання ментальних образів – абсолютно нешкідливе заняття, у нього немає побічних ефектів, воно не вимагає прийняття додаткових препаратів.

Коли ми перебуваємо в напрузі, то наш організм починає виробляти кортизол – гормон напруги. Якщо рівень кортизолу маленький, то організм здатний спалювати більшу кількість жирів. Багато досліджень показують, що зниження перенапруги перешкоджає виникненню кортизолу.

Всі, хто здатний зайнятися програмуванням ментального сприйняття, зможе запобігти ризику надлишку кортизолу і ожиріння. А зв’язок напруги і кортизолу настільки добре вивчений, що вчені навіть створили препарат, який зменшує токсичну дію кортизолу.

Якщо не працювати над першопричиною надмірної вагиперенапруженням, то організм рано чи пізно виробить кортизол. Так, учені радять працювати над ментальними образами, трансформуючи негативні емоції у позитивні.

Кандас Перт, доктор філософії, професор дослідження фізіології та біофізики в Джорджтаунському університетському Медичному Центрі, в своїй книзі “Молекули емоції” пише, що ті емоції, з якими ми сідаємо за стіл, можна порівняти з їжею, яку ми їмо.

У своїй книзі він також пише про досвід збільшення грудей за допомогою візуалізації. Так, з 20 жінок, що взяли участь в гіпнозі, тільки у 3 груди не змінилися, всі інші показали результати збільшення грудей від 1,5 до 2 дюймів, причому через рік результат зберігся. Вчений відзначає, що найбільшого результату досягли ті жінки, у кого візуалізація була найбільш чіткою.

Зараз вчені працюють над тим, щоб за допомогою позитивних ментальних образів лікувати сексуальні розлади, ожиріння, проблеми сечостатевої системи і багатьох інших захворювань. Не виключено також, що візуалізація допоможе змінювати і трансформувати наше тіло, як ми захочемо.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.