Новини здоров’я. 10 травня. Чи можливі платонічні відносини між чоловіком і жінкою? Ні, впевнені вчені з США.

Жінки рідше відчувають сексуальний потяг до своїх друзів

На їхню думку, між двома близькими друзями протилежної статі завжди виникає сексуальний потяг – це і призводить до супутніх проблем.

У багатьох з нас є друзі протилежної статі, і ми клянемося, що вони не цікавлять нас як сексуальний об’єкт. Експерти з університету Вісконсін, США, провели експерименти за участю 400 волонтерів, і прийшли до висновку, що між друзями майже завжди є щось, що виходить за рамки дружби, причому, найчастіше, інтерес виходить від чоловіка.

До того ж, чоловіки часто переоцінюють ступінь інтересу до себе з боку своїх подруг. З іншого боку, жінки рідше відчувають сексуальний потяг до своїх друзів, і менше замислюються про те, що можуть викликати у них подібні почуття.

Як вважають психологи, платонічна дружба чоловіків і жінок – явище порівняно недавнє в історії людства, і чоловіки досі підпорядковуються своїм інстинктам, підсвідомо бажаючи зайнятися коханням з симпатичною їм жінкою.

Незважаючи на те, що дружба між чоловіками і жінками часто впливає на їхні стосунки з партнерами, вони цінують її і вважають, що вона приносить їм більше радості, ніж неприємностей.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.