Новини економіки. 18 травня. Чутки про другу хвилю кризи б’ють по вітчизняних банках.

Українці все менше довіряють банкам

Дослідження іміджу вітчизняних банків показало, що репутація українських фінустанов, у порівнянні з минулим роком, знизилась з 3,77 до 3,56 балів, повідомили у компанії GfK Ukraine.

За словами фахівців, падіння довіри може бути пов’язане з поширенням серед населення інформації про можливість другої хвилі кризи.

На сьогодні найважливішими критеріями вибору банків залишається оцінка їхньої стабільності на ринку, а також тарифи на продукти, хоча їхня важливість знизилася у порівнянні з вереснем 2011 року на 6 і 7 п.п. до значень 50% і 42% відповідно.

Зате підвищилася важливість критеріїв, які займають третю і четверту позиції за ступенем важливості — розташування відділень і тривалість роботи банку на ринку. Їхні показники зросли відповідно на 7 п.п. до 33% і на 6 п.п. до 25%.

За прогнозами експертів ринку, у майбутньому ключовими факторами при виборі фінустанови будуть рекомендації родичів чи знайомих, а також розташування її відділень.

Як повідомлялось, згідно з рейтингом Best Emerging Market Banks, опублікованому американським журналом Global Finance magazine український “ПриватБанк” визнали “Кращим банком 2012 року” у Центральній та Східній Європі.

Критерії для вибору переможців включали такі показники, як зростання активів, прибутковості, якість обслуговування клієнтів, конкурентоспроможні тарифи та впровадження інноваційних продуктів.

“ПриватБанк” за всіма показниками був визнаний абсолютним лідером в Україні.

За матеріалами ТСН

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.