Новини шоу-бізу. 24 травня. Колишня домробітниця зірки “Основного інстинкту”, що няньчила її дітей, подала на голлівудську зірку в суд за “потогінні умови роботи” та образи, що носили расистський характер.

Шерон Стоун
Для Шерон Стоун слова "філіппінський" і "дурний" були синонімами - няня

Жінка філіппінського походження стверджує, що співпрацювати з родиною актриси було просто нестерпно.

Ерлінда Елемен виступила проти своєї колишньої работодавиці з девятисторінковим позовом, в якому стверджує, що Шерон Стоун неодноразово відпускала на її адресу образи расистського характеру і примушувала працювати понаднормово.

Пані Елемен пропрацювала в будинку актриси більше п’яти років. Колишня домробітниця зірки стверджує, що та постійно відпускала недоречні коментарі з приводу філіппінського походження Ерлінди, а також забороняла їй довго спілкуватися зі своїми дітьми, оскільки актриса не хотіла, щоб малюки “говорили з іноземним акцентом”.

За словами колишньої домробітниці, для Шерон Стоун слова “філіппінський” і “дурний” були синонімами. Крім того, Елемен скаржиться, що кінозірка зневажливо висловлювалася про релігійні погляди філіппінки, а одного разу навіть заборонила няні своїх дітей читати вдома Біблію. Захист Шерон Стоун назвав звинувачення на адресу актриси абсурдними.

“Немає нічого дивного в тому, що колишні службовці відчувають почуття образи щодо своїх колишніх працедавців. Пані Елемен хоче отримати гроші за всяку ціну”, – заявив адвокат Стоун.

Шерон Стоун, у свою чергу, звинуватила Ерлінду в тому, що та вкрала у неї деяку суму грошей, а коли домробітниця відмовилася повернути необхідну суму, актриса її звільнила. Сталося це в лютому 2011 року.

Спочатку жінка філіппінського походження стверджувала, що голлівудська зірка змушувала її працювати сім днів на тиждень без вихідних і свят, проте відмовилася від цих звинувачень, коли стало відомо, що за кожне перепрацювання няня отримувала додаткову оплату.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.