Новини економіки. 15 травня. Доходи світової економіки за рахунок міжнародного туризму за 2011 вперше в історії перевищили 1 трлн дол.

Доходи від міжнародного туризму перевищили 1 трлн доларів

Разом з додатковими 196 млрд дол., отриманими в сфері міжнародних пасажирських перевезень, загальна сума експортних надходжень від міжнародного туризму в минулому році склала 1,2 трлн дол., повідомляється в доповіді Всесвітньої туристичної організації (UNWTO).

За даними останнього Барометра міжнародного туризму UNWTO доходи від міжнародного туризму продовжують відновлюватися після втрат кризового 2009 року, в більшості турнапрямків були зареєстровані нові рекордні показники.

“Ця новина має особливо важливе значення для країн, які зіштовхуються з фінансовими труднощами і мають слабке внутрішнє споживання, де міжнародний туризм – ключова експортна і трудомістка галузь діяльності – набуває все більш важливе стратегічне значення для вирівнювання зовнішньоторговельного дефіциту і стимулювання зайнятості“, – наводяться в доповіді слова генерального секретаря UNWTO Талеба Ріфаї.

Він також висловив сподівання, що “уряди в усьому світі будуть вживати заходи на підтримку туризму, включаючи проведення більш справедливої ​​податкової політики і полегшення процедур отримання віз і пересування туристів, так як вони довели свою здатність стимулювати економічне зростання і створювати робочі місця”.

У минулому році 45% всіх надходжень в світову економіку від міжнародного туризму була забезпечена за рахунок країн Європи – 463 млрд дол. Потім слідують країни Азіатсько-Tихоокеанского регіону (28%, або 289 млрд дол.) і Американського (19%, або 199 млрд дол.). Частка країн Близького Сходу виявилася набагато скромніше – 4%, туристи витратили там в минулому році 46 млрд. дол. На африканські держави припало 3%, або 33 млрд дол. надходжень.

Найбільше зростання надходжень від міжнародного туризму в абсолютному вираженні серед промислово розвинених країн зафіксовано в Німеччині, Австралії, Норвегії, Бельгії та Канаді.

За матеріалами rb.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.