Новини України. 19 травня. Дочка екс-прем’єр-міністра України Євгенія Тимошенко вважає, що європейські політики через продовження політичних репресій в Україні вже почали застосовувати певні обмеження стосовно представників чинної влади.

Дочка Тимошенко: влада не хоче визнати реального ставлення до себе з боку ЄС

Заява розміщена на офіційному сайті Юлії Тимошенко.

“Я не політик, але мені здається, що влада не хоче визнавати реальної ситуації: європейські політики не хочуть подавати руку і спілкуватися з тими, хто причетний до політичних репресій”, – сказала Євгенія Тимошенко.

На її думку, саме таким чином можна розцінити той факт, що Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу та Президент Європейської Ради Херман Ван Ромпей не знайшли часу для зустрічі з прем’єр-міністром України Миколою Азаровим під час його перебування у Брюсселі (Бельгія).

“Європейські політики поки що дипломатично натякають, але все частіше ми бачимо де-факто певні обмеження щодо представників режиму Януковича“, – вважає вона.

Євгенія Тимошенко вважає, що влада продовжує маніпулювати свідомістю громадян, й не лише у ситуації з її мамою.

“Мені дивно чути, коли представники уряду “пояснюють” громадянам на своїх телеканалах, що санкції, які можуть бути застосовані проти них, стосуються не влади, а безпосередньо людей. Це не просто викривлення реальної ситуації. Це відверта брехня та пропаганда, яка спрямована на дискредитацію опозиційних сил. Влада використовує всі засоби, щоб відволікти увагу громадян від своїх незаконних дій”, – додала дочка Юлії Тимошенко.

Як відомо, перед своєю поїздкою до Брюсселю (Бельгія) прем’єр-міністр України Микола Азаров звернувся до європейських структур з проханням організувати зустріч з Президентом Ради Європейського Союзу Херманом Ван Ромпеєм та Президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу, однак ці зустрічі не були підтверджені. Пізніше міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко “розтлумачив”, що ці зустрічі не відбулися нібито з “об’єктивних причин”, головною з яких він назвав фінансову кризу в Європі.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.