Новини України. 13 травня. До Євро-2012 “Укрпошта” випустила марку із зображенням кубка УЄФА.

В обігу з'явилася поштова марка "Кубок УЄФА"

Про це повідомили в Мінінфраструктури України.

11 травня введено в обіг поштовий блок “УЄФА ЄВРО 2012™. Україна-Польща” – офіційно ліцензована продукція УЄФА ЄВРО 2012. Випуском поштового блока розпочата цікава серія поштових марок з офіційною символікою УЄФА ЄВРО 2012, що відтворюватимуть особливу атмосферу чемпіонату.

На поштовому блоці “УЄФА ЄВРО 2012™. Україна-Польща” зображено кубок Анрі Делоне, який вперше було піднято над головами гравців у 1960 році. Нагороду названо на честь першого генерального секретаря УЄФА в пам’ять про його внесок у народження континентального чемпіонату.

Поштові марки – це насамперед знаки поштової оплати, що разом з конвертами розлітаються далеко за межі України й несуть інформацію про нашу історію, культуру, побут іншим країнам. Таким чином вони виконують роль своєрідної візитівки держави Україна на міжнародній арені. Водночас – це чудові мистецькі витвори, що займають гідні місця в елітних зібраннях колекціонерів світу й підтверджують високий імідж вітчизняного продукту”, – зазначила Генеральний директор УДППЗ “Укрпошта” Оксана Плотнікова.

Поштовий блок “УЄФА ЄВРО 2012™. Україна-Польща” – офіційно ліцензована продукція УЕФА ЕВРО 2012. Формат блока: 110х90 мм. Формат марки: 50,46х50,46 мм. Номінал марки: 62,55 грн. Тираж: 30 000 примірників. Дизайн Наталії Андрійченко

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.