Новини здоров’я. 7 травня. Схуднення знижує рівень запалення в організмі і, тим самим, захищає від розвитку деяких видів раку.

Зайва вага призводить до хронічного запалення в організмі

До такого висновку прийшли американські вчені, що спостерігали за жінками після менопаузи – період, коли ризик ракових захворювань зростає.

Як відомо, зайва вага призводить до хронічного запалення, і є причиною метаболічних захворювань, таких як діабет і рак. Позбувшись зайвих кілограмів, можна затримати процес, що підвищує ризик розвитку цих хвороб.

Згідно з результатами дослідження, в організмі літніх жінок, які втрачають мінімум 5% своєї ваги в результаті дієти і фізичних вправ, знижується рівень маркерів запалення, які пов’язують з розвитком раку грудей, кишечника, матки і легенів. Цікаво, що втрата ваги лише в результаті збільшення фізичного навантаження ніяк не впливала на рівень маркерів запалення.

«Наші висновки ще раз підтверджують, що збільшення рівня фізичної активності та зниження кількості споживаних калорій зменшують рівень запалення в організмі, внаслідок чого володіють захисною дією на організм жінок, захищаючи їх від діабету, хвороб серця і раку», – уклали дослідники.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.