Новини здоров’я. 20 травня. Дівчата, які починають жити статевим життям у віці до 20 років, частіше, ніж їх однолітки, розлучаються зі своїми чоловіками.

Ранній початок статевого життя має свої негативні сторони

Зокрема, 31% жінок, що вперше зайнялися коханням у цьому віці, розлучилися протягом п’яти років після весілля, а 47% – протягом 10 років.

Кількість розлучень у жінок, які вперше пізнали фізичну любов після 20 років, виявилося набагато меншим. Так, 15% з них розлучилися в перші 5 років шлюбу, а 27% не прожили з чоловіком понад 10 років. Всього в опитуванні взяли участь 3793 жінки.

«Результати нашої роботи узгоджуються з думкою про те, що ранній початок статевого життя має свої негативні сторони», – зазначили автори роботи, у яких є кілька теорій, що пояснюють виявлену закономірність.

По-перше, особливості характеру, що дозволили дівчатам зайнятися сексом в підлітковому віці, можуть також впливати на їхнє сприйняття розлучення. По-друге, в юному віці багато дівчат втрачають цноту не з власної волі, що впливає на їхні погляди на відносини, а також на здатність будувати стабільний, міцний шлюб.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.