Новини політики. 29 травня. Щоб Верховна Рада запрацювала на благо українського народу, необхідно виконати три умови, основним з яких є відставка президента Віктора Януковича. У нинішній же ситуації, коли парламент виконує вказівки Адміністрації президента, легше замінити народних депутатів мавпами.

Юрій Стець запропонував замінити депутатів мавпами

Таку думку в коментарі українським ЗМІ висловив народний депутат України, член фракції НУ-НС Юрій Стець.

“Справа не в чисельності парламенту. Для того, щоб парламент запрацював, потрібно наступне. Перше – щоб Янукович подав у відставку, тому що очевидно, що в його руках зараз вся повнота влади, в тому числі і всі важелі впливу на парламент”, – заявив пан Стець.

Наступними умовами, на його думку, є незалежність спікера парламенту Володимира Литвина і перерозподіл повноважень між Кабміном, ВР і Банковою.

“Друге – щоб голова ВР спробував бути не людиною, яким керує Янукович, а щоб у нього були амбіції стати незалежним політиком, а отже, і ВР стане незалежною“.

“І третій момент: якщо в новому парламенті буде логічно необхідна частина депутатів для прийняття демократичних прозорих рішень, то, очевидно, треба вносити зміни в перерозподіл повноважень між Кабміном, ВР і президентом”, – переконаний політик.

Нинішній ж стан речей такий, що парламент не є самостійним законодавчим органом, вважає Юрій Стець.

“Треба відновити баланс противаг – тоді парламент запрацює. А тепер ні для кого не секрет, що всі рішення приймаються на Банковій, потім спускається листочок, і Чечетов махає руками, а всі депутати більшості просто натискають на ті кнопки, на які потрібно”, – додав нардеп.

За його словами, такий парламент безболісно може бути скорочений.

“В такому випадку можна скоротити парламент. Набрати мавпочок і протягом місяця їх натренувати. Їх зміст буде обходитися набагато дешевше, тому що їм потрібні будуть тільки банани, і кожна буде використовувати цей банан, як хоче: хтось буде їсти, а хтось буде засовувати собі в дупу”, – підсумував, іронізуючи, Юрій Стець.

Нагадаємо, питання про парламентаризм гостро постало після масової бійки народних депутатів 24 травня під час обговорення мовних законопроектів.

Як відомо на наступний день після цих подій Володимир Литвин запропонував розпустити парламент і призначити позачергові вибори.

За матеріалами Независимое Бюро Новостей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.