Новини України. 10 травня. Після перенесення Ялтинського саміту держав Центральної Європи на невизначений термін, бо лідери низки європейських держав з різних причин не зможуть взяти в ньому участь, чотири президенти і далі планують ближчим часом зустрітися із Віктором Януковичем.

Чотири європейські президенти не ігнорують Януковича

Керівник департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин повідомив “ВВС Україна”, що серед тих, хто не відмовився від Ялтинської зустрічі – президенти Польщі, Словаччини, Литви та Молдови.

О.Волошин повідомив, що зустрічі п’яти президентів у форматі саміту не буде, водночас підтвердивши плани двосторонніх контактів.

“Плануються окремі зустрічі з Віктором Януковичем. З президентом Польщі Броніславом Коморовським така зустріч передбачається найближчим часом у Варшаві, під час відкриття Євро-2012“, – повідомив Олег Волошин.

“Потім, як планується, пан Коморовський приїде до Києва на фінал європейського чемпіонату. Президента Литви Далю Грібаускайте Віктор Янукович запросив окремо. Пенітенціарна служба розглянула клопотання литовської сторони і дала згоду на зустріч пані Грібаускайте із Юлією Тимошенко на Харківщині. Окремим буде і візит президента Молдови”, – каже Олег Волошин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.