Новини здоров’я. 24 травня. Меланома – найнебезпечніший вид раку шкіри – частіше розвивається у чоловіків похилого віку, ніж у жінок.

Чоловіки частіше хворіють на рак шкіри

При цьому чоловіки менше піклуються про безпеку своєї шкіри і рідше звертають уваги на небезпечні зміни.

Експерти з Американської академії дерматології провели опитування і прийшли до висновку, що чоловіки більш недбало ставляться до ризику розвитку раку шкіри, що ставить їх в групу підвищеного ризику.

Згідно з отриманими даними, лише 29% чоловіків завжди захищають свою шкіру, виходячи на вулицю. Що стосується жінок, сонцезахисним кремом та іншими методами захисту від сонця користуються 43% з них.

Більш того, 39% чоловіків і 28% жінок зізналися, що вони просто люблять посидіти на сонечку, не замислюючись про захист від ультрафіолету. Хоча 58% представниць слабкої статі знають, як виглядає рак шкіри, про це відомо лише 46% опитаним чоловікам.

«Чоловікам необхідно вміти оглядати свою шкіру і звертатися до дерматолога, якщо вони виявляють якісь підозрілі зміни», – зазначили вчені, підкресливши, що в 98% випадків пацієнт живе більше п’яти років, якщо меланому виявити вчасно, перш ніж вона поширитися в лімфатичні вузли.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.