Новини України. 21 травня. Відео. Чемпіонат з футболу Євро-2012, що має принести кишені та іміджу України плюси, змушує нас терпіти мінуси.

Жителі приймаючих міст намагаються з них виїжджати

У час, коли маса іноземців збирається відвідати Київ, Львів, Донецьк і Харків, що приймають Євро, жителі цих міст намагаються з цих міст виїжджати. Хто не зможе – готується до маси обмежень і численних незручностей.

Вже скоротили свій навчальний рік школи. Терміново закриваються нібито на ремонт дитячі садочки в центрі міст. Під час проведення Євро доведеться понервувати водіям і їх пасажирам. У містах, що зустрічають чемпіонат, діятимуть так звані фанзони.

Для одних школярів і студентів навчальний процес розтягнули, для інших скоротили. Через Євро цьогорічним 11-класникам й посвяткувати ніяк.

На скандали заради Євро йдуть господарі орендних квартир. Щоб заробити на іноземцях, вони терміново виселяють своїх українських постояльців. За місяць до чемпіонату кількість тих, кому раптом вказали на двері, збільшилась в рази.

Пожертвувати заради Євро доведеться також усім, хто користується залізницею. На вітчизняні колії поставлять закордонні потяги, які довезуть швидко, але дорого, бо ціна квитка зростає вдвічі. Та найбільша неприємність, що скасовують і інші потяги – популярні нічні рейси.

ВІДЕО

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.