Новини здоров’я. 3 травня. Експерти зацікавились: що стає причинами сварок і сперечань між подружжям в ліжку. Як виявилося, яблуком розбрату № 1 стає… боротьба за ковдру.

хропіння-ліжко-подружжя
Хропіння може серйозно порушувати сон одного з партнерів

В середньому пари сваряться в спальні близько 167 разів на рік.

Після одвічної боротьби за володіння ковдрою, чоловіки і жінки з’ясовують стосунки через те, що один з партнерів хропе і не дає іншому нормально висипатися. Кожна десята пара зізналася, що мінімум двічі на тиждень сваряться з цього приводу, а більше половини винуватців порушення нічного спокою – це чоловіки.

У 39% випадків хропуть обидва з подружжя. В цілому кожен середньостатистичний британець прокидається від хропіння сусіда по ліжку двічі на тиждень, а від власного хропіння – один раз.

Серед інших причин для диспутів в спальні можна відзначити відмову від сексу, духоту і дозвіл дітям приходити в ліжко до батьків.

Крім того, партнери сваряться за право спати на певній половині ліжка, і дратуються, коли до них доторкаються холодними ногами. Час відходу до сну, звичка спати при світлі або засиджуватися допізна, а також залишати на столику біля ліжка їжу та напої, також можуть стати причиною для з’ясування стосунків.

«Ми вважаємо, що більшість приводів для сварок є наслідком особистих звичок, з якими можна успішно боротися», – відзначили дослідники.

Що стосується хропіння, з цією проблемою впоратися не дуже легко. Хропіння може серйозно порушувати сон одного з партнерів, впливаючи на його фізичне та емоційне здоров’я, адже здоровий сон критично необхідний кожному з нас.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.