Новини політики. 2 травня. Стан голови фракції «БЮТ-Батьківщина» у Київраді Тетяни Меліхової, яка 7-му добу проводить в солідарному голодуванні з Юлією Тимошенко, різко погіршився.

Тетяна Меліхова вирішила продовжити голодування

Про це розповів інший учасник голодування Олександр Бригинець, який також голодує 8-му добу, повідомляє прес-служба фракції.

«Протягом останніх днів стан Тетяни Меліхової кілька разів погіршувався, але вона мужньо трималася. Вчора стан її здоров’я став критичним. Їй довелося провести медичне обстеження, лікарі і я особисто настійливо рекомендували їй припинити голодування, щоб не піддавати ризику життя, але Тетяна Іванівна відмовилась від цього», – заявив Бригинець.

За його словами, Тетяна Меліхова вирішила продовжити голодування, сподіваючись на те, що із сьогоднішнього дня, коли спека в Києві почала відступати, їй стане легше.

Депутат бажає своїй колезі сил і належного стану здоров’я, щоб продовжити голодування.

«Ми не лише підтримуємо Юлію Тимошенко і готові голодувати доти, доки голодуватиме вона, а й висловлюємо своє негативне ставлення до нинішньої влади, що замість шляху демократії обрала шлях диктатури. Також ми намагаємося активізувати громадські рух спротиву діючій владі в Україні», – пояснив Олександр Бригинець.

Сьогодні, 2 травня, Юлія Тимошенко голодує 13-ту добу.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.