Новини світу. 21 травня. У новому віденському Cafe Neko живуть п’ятеро котів, яких взяли з місцевого товариства захисту тварин.

Коти уважно спостерігають за відвідувачами

Мода на кафе, де можна пити каву, погладжуючи кота, прийшла з Азії.

Підприємець Александер Тюр повідомляє, що він прагнув реалізувати в Австрії відомий азіатський тренд «кафе з котами», коли відвідувачам пропонується випити кави, погладжуючи кота.

Підготовка до відкриття котячого кафе зайняла у Тюра і його японської дружини Такако Ішіміцу три роки, адже потрібний не тільки сертифікат на підприємницьку діяльність, а й дозвіл від служби захисту тварин.

Моріц, Лука, Момо, Соня і Томас охоче працюють на благо гостей Cafe Neko, а якщо втомлюються від погладжувань, то віддаляються в «кімнату відпочинку». У Токіо традиція грати з кішками під час обідньої перерви налічує вже кілька років.

Так, в Ньян Коро живуть цілих 25 звірів. Мода на кішок швидко поширилася і в інших країнах: нью-йоркський заклад Meow Mix – це одночасно і кафе і котячий притулок.

Cafe Neko, перше кафе з кішками у Відні, розташоване за адресою Блуменштокштрассе, 5, перший округ. Вхід з собаками заборонений.

За матеріалами euromag

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.