Новини політики. 30 травня. Минулого тижня Партія регіонів намагалась протягнути у Верховній Раді України законопроект «Про засади державної мовної політики», ухвалення якого призведе до фактичного запровадження російської мови як другої державної та знищення української мови.

Бютівці скликають пікет

Про це йдеться у відозві партії «Батьківщина» щодо захисту української мови, розповсюдженій прес-службою партії.

“За цинічним розрахунком українофобів при владі, такий мовний популістський трюк дозволить додати Партії регіонів декілька пунктів до її спадаючого рейтингу, відволіче увагу громадян України від провалів соціально-економічної політики Януковича: низьких пенсій та заробітних плат, зростання цін на товари, свавілля влади, порушення прав і свобод громадян, проведення політичних репресій проти лідера опозиції Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших патріотів”, – йдеться у повідомленні прес-служби.

Наприкінці минулого тижня завдяки діям Об’єднаної опозиції у Верховній Раді вдалося не допустити ухвалення мовного законопроекту.

Позиція партії «Батьківщина» залишається незмінною: єдиною державною мовою в Україні є і повинна залишатися українська мова. “Ми готові до рішучої боротьби і захисту наших цінностей, ми зробимо все можливе, аби не допустити ухвалення ганебного мовного закону”.

Бютівці закликають людей, яких хвилює доля української мови, прийти на пікет.

“Ми звертаємося до всіх патріотів, до наших співвітчизників, яким не байдуже майбутнє України: у вівторок, 5 червня 2012 року, о 9.00 приходьте до будівлі Верховної Ради України! Беріть з собою національні прапори, встановлюйте пікети. Наше спільне завдання – дати відсіч розкольницьким планам Януковича та Партії регіонів, зберегти рідну мову, захистити Україну!”, – говориться у повідомленні.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.