Новини культури. 27 травня. “Буранівські бабусі” показали чудовий результат на конкурсі “Євробачення-2012” в Баку і стали національними героями Удмуртії.

"Буранівські бабусі" після "Євробачення-2012" стали "національними героями"

Про це заявив сьогодні вночі голова регіону Олександр Волков.

За його словами, “Буранівські бабусі” ще до поїздки в Баку стали дійсно народними артистами“.

Росія зробила правильний вибір, відправивши в Баку наших земляків. Мільйони і навіть десятки мільйонів людей, що живуть в різних куточках планети, почули чарівну пісню на удмуртській мові, оцінили самобутність, щирість виконавець з російської периферії”, – наводить слова Волкова його прес-служба .

На думку президента Удмуртії, інтерес публіки до “Буранівських бабусь” “викликаний їх “оптимізмом, душевною красою і добротою сільських жінок “.

“Думаю, що феномен наших артисток полягає, перш за все, в їх природності. Щоб підкорити публіку, вони не використовують супермодні вбрання, ні сучасних комп’ютерних технологій. Прості люди, вони і на сцені поводяться природно і отримують від цього задоволення. Люди скучили за справжнім”, – цитується в повідомленні слова Олександра Волкова.

Російські конкурсантки “Євробачення-2012”, колектив “Буранівські бабусі”, за підсумками фінального голосування посіли друге місце.

Прогнози букмекерів збулися – “Буранівські бабусі”, які виконали на “Євробаченні-2012” запальну пісню Party For Everybody, завоювали друге місце, набравши 259 балів за результатами глядацького голосування та рішення професійного журі.

Найвищу оцінку в 12 балів Росії поставила Білорусь.

За матеріалами Риановости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.