Новини світу. 4 травня. У Великобританії лікарі все більше звертають увагу на проблему дитячого ожиріння.

Крім здорового харчування, дітям потрібно рухатися

Наукові дослідження, проведені фахівцями центру здорового харчування у Великобританії під керівництвом Мануеля Форті, показали, що підліткове ожиріння і надмірна вага у дітей все більше і більше поширюються.

Дієтологи стверджують, що зайва вага в підлітковому і дитячому віці може служити причиною різних захворювань. Найкращий спосіб вберегти дітей від цього ризику – дієта. Але, фахівці також не виключають, що причиною переїдання у дітей можуть бути і психологічні проблеми.

Так, психологи рекомендують батькам не тільки стежити за правильним харчуванням своїх чад, але й приділяти їм більше уваги і ласки. А дієтологи, в свою чергу, радять батькам поєднувати дієту з активними фізичними вправами та іграми, які бажано проводити на свіжому повітрі.

Батькам сучасних дітей потрібно показати, що велосипед, ігри у дворі набагато корисніші і цікавіші, ніж комп’ютерні ігри та перегляд телевізора. До речі, якщо дієтолог все ж вам порекомендував дієту, то не варто забувати про вітаміни, оскільки недостача тих чи інших речовин в організмі людини може негативно позначитися на її здоров’ї. Щоб підтримувати міцний імунітет включайте в раціон більше свіжих овочів і фруктів.

За матеріалами Медичний центр НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.