Новини технологій. 21 травня. Google Chrome відвоював у Internet Explorer звання найпопулярнішого браузера в світі.

Google Chrome став лідером серед браузерів

За даними статистики StatCounter, “Хром” обійшов програму від Microsoft минулого тижня.

У п’ятірку найбільш часто використовуваних інтернет-оглядачів увійшли Firefox, Safari і Opera відповідно.

Якщо вірити цифрам StatCounter, з 14 по 20 травня частка Chrome склала 32,76%, а його найближчого переслідувача – IE – 31,94%.

Mozilla Firefox, що розташувався на другому місці, за той же період отримав 25,47%. Apple Safari зайняв четверту позицію (7,08%), а Opera – п’яту (1,74%).

Більше того, судячи зі статистики, в березні Android Robot (мобільний браузер Google) обігнав Opera і став найбільш популярним серед користувачів смартфонів.

StatCounter повідомив про перемогу Chrome над IE в березні цього року, однак “гуглівський” браузер очолив рейтинг усього на один день.

У Microsoft відразу ж висловили незгоду з методикою підрахунку. Головним аргументом компанії на захист IE стала функція передзавантаження сторінок, яка з’явилася в Chrome в червні 2011 року.

У Microsoft заявили, що користувачі таких сторінок не бачать, однак вони підраховуються при складанні рейтингу. З 1 травня StatCounter перестав враховувати цей параметр.

Оновлена ​​версія Chrome вийшла минулого тижня. Найпомітнішою функцією, крім виправлень помилок та невеликих поліпшень продуктивності, в 19-й версії браузера стала вбудована синхронізація вкладок між ПК, ноутбуками та іншими пристроями.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.