Новини світу. 16 травня. Більше 4 тонн наркотиків вилучено в Афганістані в ході спільної спецоперації російських і афганських правоохоронців за участю силовиків США.

Більше 4 тонн наркотиків вилучили в Афганістані

Про це повідомив глава Федеральної служби РФ з контролю за оборотом наркотиків Віктор Іванов.

“В результаті спецоперації на території Афганістану вилучено майже 3 тонни гашишу, це більше, ніж за рік вилучається в Росії, понад 400 кг опіуму, 410 кг героїну, 150 кг морфіну і близько 4 тонн прекурсорів“, – сказав Іванов. Крім того, були вилучені зброя і автомашини.

“Це феноменальний результат, який показує дієздатність міжнародного співробітництва”, – підкреслив глава ФСКН.

За результатами спільної спецоперації російських і афганських правоохоронців за участю силовиків США на території Афганістану знищені чотири нарколабораторії та заарештовано 67 осіб.

Іванов розповів, що проведення операції планувалося заздалегідь.

“При цьому ми активно працювали з афганськими партнерами, брали в цій роботі участь наші партнери з США, а також були задіяні можливості поліції Таджикистану“, – пояснив Іванов.

Він повідомив, що спецоперація проходила з 30 квітня по 14 травня. Для координації дій з МВС Афганістану в цю країну виїхала група російських наркополіцейських. До роботи долучилися й американські правоохоронці.

“Все це дозволило відпрацювати і перевірити інформацію, в тому числі із залученням авіації для проведення аерофотозйомки, і вибрати декілька об’єктів”, – зазначив Іванов.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.