Новини економіки. 5 травня. Уряд Білорусі 7 травня прийме постанову, якою скасує обмеження доступу продукції українських пивоварів на ринок країни.

Білорусь відкриє свій ринок для українського пива

Про це 4 травня повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко під час зустрічі з колективом АТ “Оболонь”, повідомили у прес-службі міністерства.

“Очікую швидкого відновлення поставок українського пива на зовнішній ринок. Для нас принциповим було вирішити цю проблему до початку літнього сезону, оскільки пиво – сезонний продукт. Саме тому ми зробили все можливе, щоб вже у травні українські пивовари мали доступ на ринок Білорусі“, – зазначив Петро Порошенко.

Відкриття ринку Білорусі для українського пива і відкриття російського ринку для української молочної продукції, Петро Порошенко назвав лише початком величезної роботи. На черзі, за словами міністра, проведення переговорів з Молдовою, на ринку якої є теж певні проблеми з поставкою української продукції.

Зазначимо, у 2010 році Білорусь запровадила регулювання роздрібних цін на пиво, безалкогольні напої. Під час митного оформлення на білоруській території, на українські товари встановлювали необґрунтовано завищену митну вартість, через що українська продукція ставала неконкурентоспроможною. Через це щокварталу українська галузь пивоваріння втрачала 12,7 млн. грн.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.