Новини політики. 31 травня. У «Батьківщині» обурені правовою безграмотністю людини, яка обіймає посаду Генерального прокурора.

Пшонка викрив у брехні та підвів під кримінальну статтю свого заступника Кузьміна

Так прокоментували у прес-службі партії заяву Генпрокурора про те, що якщо у ГПУ будуть докази причетності Юлії Тимошенко до вбивства Євгена Щербаня – їй висунуть обвинувачення, а не буде доказів – «діятиме презумпція невинності».

«Нагадуємо Віктору Пшонці, що презумпція невинуватості – це правовий принцип, за яким особа, яка підозрюється у вчиненні злочину, є невинуватою до того часу, поки її вину не буде встановлено вироком суду, що набрав законної сили. Генеральний прокурор України, який за посадою покликаний захищати закон, має знати це як «Отче Наш», – заявили в партії.

Окрім того, у «Батьківщині» переконані, що своєю заявою про те, що Юлія Тимошенко проходить у справі Щербаня лише як свідок, Віктор Пшонка викрив у брехні та підвів під кримінальну статтю свого заступника Рената Кузьміна.

«Як відомо, ще 10 травня Кузьмін заявив, що Генеральна прокуратура вже за два тижні буде готова висунути Юлії Тимошенко обвинувачення в організації та фінансуванні вбивства Євгена Щербаня. Більше того, Ренат Кузьмін відвідував інституції Європейського Союзу і давав численні інтерв’ю, де наголошував на прямій вині Юлії Тимошенко у цій справі. Свіжа ж заява Віктора Пшонки прямо підтверджує: Ренат Кузьмін сфальсифікував кримінальну справу проти Юлії Тимошенко та звів на неї наклеп, що є злочином», – йдеться в повідомленні «Батьківщини».

Крім того, у партії висловили обурення і заявами члена ЦВК від Партії регіонів Михайла Охендовського, який, не чекаючи рішення касаційної інстанції, наперед оголосив європейцям, що Юлія Тимошенко все одно буде сидіти, а відтак не візьме участі у виборах.

У «Батьківщині» підкреслили, що подібні факти чітко свідчать: всі справи, порушені проти Юлії Тимошенко, є політично вмотивованими і не мають під собою реальних підстав. У зв’язку із цим партія вимагає негайного закриття цих абсурдних, наскрізь сфальшованих справ, звільнення з посади і притягнення до кримінальної відповідальності Генерального прокурора Віктора Пшонки та його заступника Рената Кузьміна.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.