Новини спорту. 26 травня. У фінальному матчі Кубка Іспанії “Барселона” розгромила “Атлетик” з Більбао з рахунком 3:0.

Всі голи у фіналі Кубка короля були забиті в першому таймі

Таким чином “синьо-гранатові” подарували ще один трофей своєму молодому, але вже легендарному тренеру Пепу Гвардолі, для якого це був останній матч на тренерському містку каталонців. Тепер кермо команди перебирає на себе Тіто Вільянова.

Всі голи у фіналі Кубка короля були забиті в першому таймі. Вже на 3-й хвилині після подання кутового рахунок у матчі відкрив нападник “Барси” Педро. На 19-й хвилині Іньєста блискучим пасом вивів Мессі на рандеву з воротарем басків, і аргентинець подвоїв перевагу “Барселони”, а ще через 5 хвилин Педро оформив дубль і довів рахунок до розгромного.

У другому таймі голів глядачі більше не побачили, зустріч так і завершилася перемогою “Барселони” 3:0. Команда Гвардіоли не залишилась без трофею в цьому сезоні, а баски програли вже другий фінал, раніше “Атлетик” поступився “Атлетико” у фіналі Ліги Європи. Але для такої скромної команди два фінали за сезон це велетенське досягнення.

Атлетик (Більбао) – Барселона – 0:3

Голи: Педро, 3 (​​0:1); Мессі, 19 (0:2); Педро, 24 (0:3).

“Барселона”: Пінто, Піке, Мартін Монтойя, Маскерано, Адріано Коррейя, Іньєста, Хаві (Фабрегас, 80), Бускетс, Мессі, Педро Родрігес (Тьяго Алькантара, 87), Санчес (Сейду Кейта, 72).

“Атлетик”: Іраісос, Ауртенече, Аморебієта, Екіза, Іраола, Хаві Мартінес, Сусаета (Андер Еррера, 46), Де Маркос (Іньіго Перес, 47), Муньяін, Ібай Гомес, Льоренте (Токеро, 74).

Попередження: Сусаета, 40; Іраола, 43 – Хаві, 66; Іньєста, 71.