Новини України. 8 травня. Адвокати екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка просять Апеляційний суд скасувати вирок їх підзахисному і припинити його кримінальне переслідування за відсутністю складу злочину.

Відповідну заяву 8 травня на судовому засіданні оголосив адвокат Луценка Олексій Баганець.

Адвокат просить суд скасувати вирок Луценку

Захисник зауважив, що після подання ним та іншими захисниками апеляції, з’явилися нові додаткові обставини, які є підставою для скасування вироку Юрію Луценко.

Зокрема, як зазначив адвокат, 26 квітня стороні захисту стало відомо, що колишні працівники і ветерани МВС зібрали і перерахували на рахунок Держказначейства 644 тис. 216 грн 52 коп., які екс-міністру ставилися в провину як заподіяння матеріального збитку при організації святкування Дня міліції в столичному палаці “Україна” в 2008-2009 роках.

Крім того, як зазначив адвокат Олексій Баганець, стороні захисту стало також відомо, що на рахунок Пенсійного фонду перераховано суму, яка нібито була нанесена як збиток діями Юрія Луценка та його водія Леоніда Приступлюка під час нарахування останньому грошового і пенсійного забезпечення.

Також адвокат зауважив, що суд першої інстанції не врахував стан здоров’я його підзахисного, зокрема, наявність у нього хвороб, які відповідною постановою МОЗ України віднесені до небезпечних і за наявності яких особа не може знаходитися в місцях позбавлення волі.

У той же час, пояснюючи необхідність проведення судового слідства при розгляді апеляційної скарги, адвокат зазначив, що судом першої інстанції не в повному обсязі і односторонньо було проведено судове слідство.

“Прошу апеляцію задовольнити. Вирок Печерського районного суду Києва скасувати в повному обсязі, кримінальне переслідування припинити за відсутністю в діях Юрія Віталійовича Луценка складу злочину”, – сказав Баганець, звертаючись до суду.

Нагадаємо, 27 лютого 2012 Печерський райсуд Києва засудив колишнього міністра внутрішніх справ до чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією майна, з позбавленням права займати керівні посади та рангу державного службовця.

За матеріалами Левый Берег

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.