Новини здоров’я. 8 травня. Як відомо, жителі Китаю, Японії, Кореї та інших східних країн частіше страждають від проблем із зором.

японці - офіс
Азіати мають поганий зір

Вважалося, що азіати генетично схильні до розвитку хвороб очей, проте нове дослідження показало, що гени – далеко не єдина причина цієї проблеми.

Майже 90% випускників шкіл в найбільших азіатських містах страждають від міопії, або короткозорості. У Великобританії, наприклад, короткозорість діагностують у 20-30% населення. Колись ця цифра була актуальна і для країн Азії. Величезний стрибок у кількості короткозорих молодих людей експерти пояснюють їх надмірною ретельністю в школі і нестачею сонячного світла.

«Усі дані говорять про те, що в Азії за останні два покоління відбулося щось дуже значне. Особливо це стосується Південно-східної Азії. Кількість людей з міопією підвищилося з 20% до більш ніж 80% », – зазначили автори доповіді з Австралійського національного університету.

Однією з причин розвитку короткозорості є подовження очного яблука в дитячому віці. Згідно з дослідженнями, це може стати наслідком комбінації таких чинників, як старанне навчання і брак впливу сонячних променів.

Справа в тому, що в Азії багато дітей постійно сидять за книгами в школі і вдома. Це сильно навантажує їх очі, і, крім цього, не дає їм проводити час на вулиці. Сонячне світло підвищує рівень речовини допаміну в організмі, яке, як вважають вчені, захищає очне яблуко від деформації.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.