Новини України. 23 травня. В Обухівському дитсадку отруїлися діти.

Азаров не потерпить отруювачів дітей

Прем’єр-міністр Україна Микола Азаров під час зустрічі з представниками громадських об’єднань в сфері захисту прав дітей зазначив, що кожен випадок отруєння дітей уряд буде розглядати як надзвичайну ситуацію.

Азаров нагадав випадок, який стався в місті Обухів Київської області та зазначив, що серйозно будуть покарані абсолютно всі, хто допустив отруєння дітей.

За словами Прем’єра, уряд приділяє велику увагу якості харчування дітей і тому ситуацію, яка сталася в Обухові, можна назвати надзвичайною.

Азаров також попередив усіх, хто причетний до організації дитячого харчування в дитячих установах, що кожен випадок отруєння розглядатиметься як надзвичайна ситуація і всі, хто причетний до цього процесу, будуть по ланцюжку відповідальні.

Він також зазначив, що сьогодні є абсолютно всі умови, щоб забезпечити дітей якісним харчуванням, а випадки отруєння, які відбуваються, можна назвати безвідповідальністю.

Нагадаємо, Київська обласна СЕС назвала попередньою причиною отруєння вихованців дитячого садка «Рушничок» в Обухові (Київська область) сальмонельоз.

За матеріалами lb.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.