Новини України. 19 травня. Прем’єр-міністр Микола Азаров виступає за встановлення веб-камер на виборчих дільницях на виборах Верховної Ради.

Азаров підтримує оснащення виборчих дільниць веб-камерами

Прем’єр-міністр Микола Азаров написав на своїй сторінці у Facebook, що підтримує встановлення веб-камер на виборчих дільницях.

“Все питання впирається в гроші. Це дуже великі витрати, і якщо б у нас були зайві гроші, ми б, безумовно, пішли на установку цих веб-камер”, – зазначив Азаров.

У той же час прем’єр підкреслив, що чинний закон “Про вибори” дає великі можливості громадськості, політичним партіям контролювати хід проведення виборів.

“Я думаю, при тому інтересі, який зараз існує до цих виборів, питання контролю буде забезпечений – приїде велика кількість іноземних спостерігачів“, – додав Азаров.

Разом з тим прем’єр також зазначив, що російський досвід використання веб-камер показав, що це не виключило звинувачень на адресу російської влади і не є панацеєю.

Нагадаємо, на початку березня депутат Ради, заступник голови фракції Партії регіонів Валерій Коновалюк запропонував парламенту ввести обов’язкове оснащення приміщень для голосування на виборах Ради веб-камерами.

Зокрема проектом пропонується закріпити, що приміщення для голосування на звичайних виборчих дільницях в обов’язковому порядку оснащуються мінімум 2 цифровими камерами, які в режимі реального часу передають зображення з ділянки в мережу інтернет (веб-камерами).

При цьому депутат Ради, заступник голови фракції ПР Володимир Рибак вважає неможливим оснащення приміщень для голосування веб-камерами до парламентських виборів, які пройдуть 28 жовтня.

За матеріалами Дело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.