Новини України. 13 травня. Прем’єр-міністр Україна Микола Азаров на виключає можливості лікування екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко за кордоном.

Азаров не виключив можливості лікування Тимошенко за кордоном

Про це він сказав в інтерв’ю Euronews.

За словами прем’єра, керівництво України, виходячи з гуманітарних позицій, може розглянути питання лікування Тимошенко за кордоном.

“Давайте не будемо забігати вперед. Зараз проводиться курс лікування і цей курс лікування повинен поставити всі відповіді на питання про необхідність її подальшого лікування. Якщо авторитетні медичні комісії скажуть, що на території України немає можливості надати відповідне лікування, таке лікування може бути надано в якійсь установі за межами України, тоді керівництво Україною, безумовно, я підкреслюю, виходячи з гуманітарних позицій, може розглядати це питання”, – сказав він.

Разом з тим, Азаров зазначив, що в такому випадку необхідна “зміна нормативної бази, зміна відповідного законодавства”.

Як повідомлялося, свої послуги в лікуванні Тимошенко пропонували Німеччина, Швейцарія та Росія. Однак генпрокурор України Віктор Пшонка нагадав, що лікування засуджених за кордоном не передбачено законодавством України.

Тимошенко 9 травня була транспортована з Качанівської виправної колонії в Центральну клінічну лікарню “Укрзалізниці” в Харкові для проведення міжнародною медичною комісією курсу реабілітації.

Нагадаємо також, Тимошенко заявила, що під час першої госпіталізації 20 квітня в ЦКБ № 5 співробітники пенітенціарної системи застосували до неї заходи фізичного впливу. Пізніше в українських ЗМІ з’явилися фотографії, на яких екс-прем’єр демонструє синці на руках і животі.

На знак протесту колишня глава уряду оголосила голодування.

9 травня німецький лікар клініки “Шаріте” Лутц Хармс повідомив, що екс-прем’єр погодилася припинити голодування і в найближчі дні Тимошенко будуть проводити фізіотерапію і лікувальні процедури. Медикаментозне лікування почнеться трохи пізніше.

За матеріалами Зеркало недели

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.