Новини шоу-бізу. 8 травня. Автопортрет Емі Уайнхаус, виконаний її власною кров’ю, виставили на продаж.

Уайнхаус намалювала себе кров'ю, коли проводила час у компанії Догерті

Малюнок з написом “Ladylike” буде проданий в рамках аукціону малюнків музиканта і художника-початківця Піта Догерті, який був близьким другом співачки.

Уайнхаус намалювала себе кров’ю, коли проводила час у компанії Догерті. В якому році це було, не уточнюється, проте відомо, що під час роботи над малюнком співачка розмовляла по телефону зі своїм батьком. Про цей епізод музикант сам розповів журналістам, додавши при цьому, що Мітч Уайнхаус, батько Емі, його недолюблював.

Коментуючи новину про продаж кривавого автопортрета його дочки, Мітч Уайнхаус висловив сумніви в його автентичності і назвав розповідь Догерті про створення малюнка “абсолютною нісенітницею”.

Так чи інакше, очікується, що кривавий малюнок, що схематично зображує жіночу голову, буде проданий за 50-80 тисяч фунтів стерлінгів (приблизно 62-99 тисяч євро). Торги відбудуться в Лондоні в п’ятницю, 11 травня. Аукціоніст Едвард Райзінг висловив упевненість в тому, що лот зацікавить покупців.

Крім автопортрета Уайнхаус на аукціоні також продадуть малюнки самого Піта Догерті. Частина з них також виконана кров’ю. Крім малюнків будуть продані записи та особисті речі музиканта. Частина доходів, отриманих від торгів, буде передана в благодійний фонд імені Емі Уайнхаус.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.